powiat may                                                                 gwiazda 2

 KONKURS PLASTYCZNY

„BEZPIECZNE DORASTANIE”

ROZSTRZYGNIĘTY


        Dnia 6 marca 2015 roku w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, podczas którego wyłoniono laureatów konkursu plastycznego „Bezpieczne dorastanie”.

         Na konkurs wpłynęły 74 prace plastyczne, które poddano ocenie w dwóch kategoriach wiekowych:

                        - uczniowie klas IV- VI szkoły podstawowej

                        - uczniowie gimnazjum.


A oto autorzy najciekawszych prac:


- w kategorii uczniowie klas IV- VI:

 

I miejsce -    Eliza Matusik kl. V

                    Szkoła Podstawowa w Stoczku

II miejsce -   Aneta Zalewska kl. V

                    Szkoła Podstawowa w Pniewniku

III miejsce - Mateusz Czajkowski kl. VI

            Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Węgrowie, Szkoła Podstawowa


 

- w kategorii uczniowie gimnazjów:

 

I miejsceHubert Gołębiowski kl. II

   Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Węgrowie, Gimnazjum

II miejsce - Karolina Jaczewska kl. III

                  Publiczne Gimnazjum w Wierzbnie

III miejsce - Julia Grabarczyk kl. I

                   Publiczne Gimnazjum w Grębkowie


 

Wyróżnienia:


-  Łukasz Ściechowski kl. VI

      Szkoła Podstawowa w Grębkowie

II - Natalia Katarzyna Kolankowska 

      Zespół Szkolno - Przedszkolny w Grabinach

 

 

        Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się dnia 26.03.2015 roku w Starostwie Powiatowym w Węgrowie podczas konferencji na rzecz przeciwdziałania agresji i przemocy wśród dzieci i młodzieży pod tytułem  „Bezpieczne dorastanie”.

(Dokładne informacje zostaną przekazane zwycięzcom telefonicznie).

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie,

a laureatom serdecznie gratulujemy!

                                                   

  Opracowała mgr Mariola Świętochowska               


      Prace uczniów klas IV- VI:


      podst 1

     I miejsce Eliza Matusik kl. V


     pods 2
 
     II miejsce Aneta Zalewska kl. V


     pods 3
          
    III miejsce Mateusz Czajkowski kl. VI


    Prace uczniów gimnazjów:


       1

    I miejsce - Hubert Gołębiowski kl. II


     2
 
     II miejsce Karolina Jaczewska kl. III


     3

    III miejsce Julia Grabarczyk kl. I

                    


 

                                                                                                                     

Joomla Templates by Joomla51.com